Vorige Update bericht van WSVL op hun site ►Wandelkalender ►lastminuteberichten

Breaking News – Alle Wandelorganisaties zijn geannuleerd tem 3 mei 2020 !

ALERT – BREAKING NEWS !!!!

Zopas nam onze federale overheid nieuwe maatregelen om kwetsbare groepen te beschermen en om de verspreiding van het coronavirus in te perken en te vertragen. De federale regering besliste daarom om alle sportmanifestaties – waaronder ook alle wandelorganisaties – tem 3 mei as. VOLLEDIG TE ANNULEREN.

Iedereen beseft dat de gevolgen voor de diverse sportfederaties, voor de organiserende clubs, voor de ondersteunende diensten, voor toeleveranciers, voor de wandelaars en voor alle andere betrokken partijen desastreus kunnen zijn. Geen makkelijke beslissing, maar het kan niet anders.

Mogen we dan ook vragen op jullie begrip.

Raad van Bestuur Wandelsport Vlaanderen vzw

20-04-16 UPDATE

Annulaties wandeltochten Wandelsport Vlaanderen vzw

BELANGRIJK NIEUWS !!! UPDATE!!

Gevolg gevend aan de maatregelen die door de Nationale Veiligheidsraad op 15 april ll. werden genomen om de strijd tegen het Covid 19 – Coronavirus in te dijken, besliste het bestuursorgaan van Wandelsport Vlaanderen vzw om alle wandelorganisaties uitgaand van haar overkoepeling tem 30 JUNI as. TE ANNULEREN! 

Er zal dus tot nader order geen enkele wandeling van wandelclubs die aangesloten zijn bij Wandelsport Vlaanderen vzw doorgaan.

i.o. EWT vzw

Via nieuwsbrieven houden we u op de hoogte over de relevante zaken betreffende wandelen en acties van onze vereniging. De mailinglist voor deze nieuwsbrief wordt enkel en alleen hiervoor gebruikt en wordt niet doorgegeven. U hebt steeds de mogelijkheid om uw gegevens te wijzigen of om u uit te schrijven via mail aan: vercleyenjp.hotmail.com