EWT vzw Clubnr. 3282 bij WSVl vzw

Berichten

LIDGELD 2020

WSVL vzw zet een spaaractie exclusief voor leden op het getouw. Wie zijn lidmaatschap betaalt VOOR 2019/11/01 krijgt samen met de lidkaart 2020, een gratis en exclusief wandelboekje. 
Wie door te wandelen op een organisatie van WSVL vzw in dit boekje 15 of 25 stempels verzamelt, komt in aanmerking voor een gratis regenponcho of een rugzak, meer info volgt in Walking Magazine 20 (november 2019).
Wie interesse heeft betaald zijn lidgeld (15 €) op rekening BE 29 0688 8979 4464 van EWT vzw. Wie na 2019/11/01 betaalt, kan niet meer deelnemen aan de spaaractie! Aan u de keus, betaalt u na 2019/11/01, betaal wel het lidgeld voor 2020/01/01.

Welk ook uw keuze is, het lidgeld bij EWT vzw bedraagt 15 € en via onze club krijgt u een lidkaart van Wandelsport Vlaanderen vzw.
Bij de inschrijving op een tocht scant men de lidkaart. Betaal tijdig, zo beschikt u in 2020 over de lidkaart uitgegeven door WSVL vzw.
Bezorg of laat bijwerken volgende gegevens: zeker de wijziging van uw adres en ontbrekende of foute gegevens, zoals e-mail adres, ☎ of gsm_nummer.
Noteer is niet verplicht maar bij gebrek aan, geniet u mogelijk niet van de voordelen of info hieraan verbonden: uw ☎ of gsm_nummer, uw e-mailadres, handig en kostenbesparend voor o.a. het versturen van nieuwsbrieven en mededelingen.

Clubklassement – afsluiten wandelseizoen

Het wandelseizoen 16 november 2018 ►15 november 2019

Gegevens aantal deelgenomen tochten en afgelegde kilometers

Elk lid (zelfs indien om een of andere reden weinig werd gewandeld) laat aan de clubsecretaris schriftelijk of per e-mail tussen 16 november en ten laatste op 30 november weten:  het aantal tochten kennen waaraan hij deelnam, alsook het totaal afgelegde kilometer. Noch uw lijst noch uw wandelboekje overmaken. Mogelijk worden wel steekproeven gehouden. Extra kilometers mogen in rekening gebracht worden voor deelname aan: de EWT Inwandeling (telkens op 21 juli), voor de georganiseerde tochten tijdens de zomerreis (het totaal afgelegde km), en voor zij die helpen tijdens de eigen tochten van de club (km van de langste afstand). Op basis van deze gegevens wordt een rangschikking opgemaakt: een categorie aantal tochten en een categorie afgelegde kilometer. In beide categorieën krijgen zij die bij de eersten zijn, volgens voorraad een prijs in natura of een waardebon. Men kan slechts een prijs behalen in één categorie. Alleen zij die deze gegevens indienen worden opgenomen in de klassering, doe het wel zorgvuldig en eerlijk. De clublaureaten worden gehuldigd tijdens het jaarlijks ledenfeest.

2019-10-13T18:31:15+02:00